Zadej v košíku kód Jaro24 a ušetři 15% na náušnice, řetízky, náhrdelníky a přívěsky !!!

Jak vybrat náušničky pro miminko?

Ať už vybíráte náušnice pro Vaši malou princeznu nebo jako dárek pro novorozence, v tomto článku Vám poradíme, jak vybrat vhodné náušničky pro miminko.

Obecně se náušničky doporučují nastřelovat nejdříve od 3. měsíce věku miminka. Při výběru prvních náušniček je důležité zvolit správnou velikost, délku, materiál a vhodné zapínaní.

Náušnice pro miminka mohou být celé zlaté bez kamínků v různých dětských motivech nebo mohou být zdobeny pestrobarevnými kamínky v různě barevných kombinacích se žlutým i bílým zlatem. Vybírat barvu kamínků můžete např. podle barvy očí nebo barvy vlásků mladé slečny.

Stále větší oblibě se těší i šperky z bílého zlata. Na výrobu šperků se také používá kvalitní čtrnáctikarátové bílé zlato. Oblíbené jsou i kombinace žlutého a bílého (popřípadě i červeného) zlata.

Materiál:

Nejideálnějším materiálem, ze kterého by měly být náušnice vyrobeny, je žluté nebo bílé zlato. Čtrnáctikarátové zlato je hypoalergenní a drtivá většina miminek snáší zlaté náušnice velice dobře, bez jakéhokoliv podráždění nebo nežádoucích reakcí.

Zapínání:

Nejbezpečnějším a nejrozšířenějším typem zapínání u dětských náušnic je Brizura. Tento typ náušnic se zapíná zepředu na háček, a tedy zajišťuje dobrou manipulaci. Riziko rozepnutí náušnic dítětem nebo jejich ztráta je minimální.

 

 

Naše nabídka dětských náušnic umožňuje, aby se náušničky od nás staly prvním šperkem pro Vaše miminko, ale také ozdobily již slečny školního věku.
Na Zlato-klenoty naleznete širokou nabídku náušnic od klasických modelů až po moderní vzhled.