Zadej v košíku kód Jaro24 a ušetři 15% na náušnice, řetízky, náhrdelníky a přívěsky !!!

Zlaté šperky na Valentýna

Valentýn, svátek zamilovaných se slaví 14. února. Partneři si v tento den navzájem vyjadřují svou lásku v různých podobách jako zamilovaná psaníčka, dárky či květiny. Při koupi dárku je nejdůležitější, aby byl dárek originální, osobní, ve kterém vaše drahá polovička uvidí sama sebe.

Nejdříve je důležité zjistit jaký má Vaše láska vkus na šperky, co nosí, jaký je její styl, jaká je správná velikost. Co ji bude slušet, můžete poznat i podle toho, jaký je typ. Jestli světlý nebo tmavý. Na dámách se světlými vlasy a pletí krásně vyniknou tmavé šperky a naopak. Dámy s tmavými vlasy ozdobí světlejší šperky z bílého zlata. Zlaté šperky jsou univerzálním dárkem, který každé ženě udělá radost, nikdy jich není dost a v dnešní době máte širokou nabídku, ze které si můžete šperk vybrat.

Pokud jste již zjistili nebo víte její styl, je nyní potřeba vybrat správný druh šperku, tedy jestli zvolíte přívěsek, náhrdelník, zlaté náušnice, prsten či náramek.

Pokud si nejste jisti výběrem, tradiční valentýnský šperk je ve tvaru srdce. Může se jednat o přívěsek ve tvaru srdce, náramek se srdíčky, zlatý náhrdelník se srdcem atd. Na výběr je velké množství druhů srdíček. Od hladkých, vybrušovaných až po osazované ozdobnými kamínky. Stačí už jen najít to správné, kterým Vaši milovanou polovičku potěšíte.