Zadej v košíku kód Jaro24 a ušetři 15% na náušnice, řetízky, náhrdelníky a přívěsky !!!

Zlaté šperky jako dárek k Vánocům

Vánoce se opět blíží, a tak je čas přemýšlet jaký dárek koupíme našim blízkým a kamarádům. Zlaté šperky patří mezi oblíbené vánoční dárky, kterými potěšíte nejen většinu žen. Možností, které zlaté šperky zvolit je celá řada, a proto jsou šperky doslova nekonečným zdrojem nápadů.

Styl a vkus obdarované osoby

Každý má svůj osobitý styl a líbí se mu něco jiného. Někdo preferuje designové zlaté šperky, jiní dají přednosti jednoduchým zlatým šperkům. Každý má však výběr ze široké škály možností a záleží tak pouze na výši finančních prostředků, které chcete do vánočního dárku investovat.
                                                                                                   

Vánoční dárek pro ženu

V dnešní době je obrovský výběr ze zlatých šperků, které ženě můžete koupit. Pokud ale neznáte její vkus, oblíbenou barvu, velikost prstu či obvod zápěstí, nejlepší volbou jsou zlaté náušnice, u kterých nepotřebujete znát velikost. Držte se jednoduchých linií a tvarů, pokud však budete chtít zdobené zlaté náušnice, doporučujeme náušnice osazené čirými kameny. Ty jsou neutrální a působí velice decentně. 
Další možností jsou zlaté náhrdelníky s nastavitelnou délkou řetízku. Od křížků, kulatých destiček a dalších tvarů až po zlatá znamení zvěrokruhu.

                                                                                                                                                                                   
Vánoční dárek pro muže

Velice oblíbeným dárkem pro muže jsou zlaté řetízky a zlaté náramky. Vybrat byste měli silnější, masivnější a pevnější řetízky. Takovými řetízky jsou například Pancr, Ankr, Figaro a mnoho dalších druhů.

                 

Vánoční dárek pro dítě

Zlaté dárky pro naše nejmenší se často vybírají podle jejich zálib, oblíbeného zvířete či barvy. Nejlepším možným dárkem je tak zvolit zlatý přívěsek, které se dnes vyrábějí ve velkém množství tvarů a provedení.


Pokud si však stále nejste jisti, který dárek ze širokého sortimentu zlatých šperků vybrat, můžete obdarovanému darovat dárkový poukaz a výběr zlatého šperku nechat na něm.